KOÇ ALLİANZ 150 KİŞİYİ İŞE ALACAK

Koç Allianz, Büyüme Hedefleri Doğrultusunda Direkt Satış Ofisleri’nde Hem 150 Kişiye İstihdam Olanağı Sağlıyor Hem de Ücret, Terfi ve Ödüllendirme Sistemi Gibi Çalışma Koşulları ile Kariyer Fırsatlarında İyileştirmeye Gidiyor.
Koç Allianz, büyüme hedefleri doğrultusunda Direkt Satış Ofisleri’nde hem 150 kişiye istihdam olanağı sağlıyor hem de ücret, terfi ve ödüllendirme sistemi gibi çalışma koşulları ile kariyer fırsatlarında iyileştirmeye gidiyor.
150 kişiye sağlanacak istihdam olanağıyla satış ekibini genişletecek olan Koç Allianz, 2009 sonunda Direkt Satış Ofisi (DSO) çalışanları sayısında 450’ye ulaşmayı hedefliyor.

Tüm DSO çalışanlarını aileleriyle birlikte Koç Allianz Emeklilik Grup Sağlık Sigortası ile güvence altına alan Koç Allianz, eş ve çocukları sağlık sigortasına dahil edip primlerinin tamamını ödeyen tek sigorta şirketi olma özelliğini de taşıyor.

Yeni personel alımını değerlendiren Koç Allianz Satış ve Pazarlama Direktörü Arif Aytekin şunları ifade etti:

“Koç Allianz olarak farklılaşan ihtiyaçlara cevap oluşturan, her bütçeye uygun fiyat avantajları sunan yeni bireysel ve kurumsal ürünlerimizle Türk halkını kaliteli ve müşteri odaklı sigortacılık hizmetiyle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizle aramızdaki en önemli köprüyü oluşturan satış kanallarımızı da güçlendiriyoruz. Hem motivasyonu artırmak için ücret, terfi ve ödüllendirme sistemi ve kariyer fırsatlarında iyileştirmeler yapıyoruz hem de yeni işe alımlarla satış ekibimizi genişletiyoruz. ”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: