780 BİN KİLOMETREKARE’YE DE GİDERİM

Başbakan Erdoğan, “Eğer Teröre Destek Verenler, Başbakan’ın Herhangi Bir İl’e Gidişini Engelleme Gayreti İçine Giriyorlarsa Boşuna. Her Metrekaresine Gideriz, Yatırımlarımızı Yapacağız” Dedi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Eğer teröre destek verenler, eğer terörün yandaşları, kalkıp da 780 bin kilometrekarelik vatan toprakları içerisinde Başbakan’ın herhangi bir il’e gidişini engelleme gayreti içine giriyorlarsa boşuna. Her metrekaresine gideriz, gideceğiz. Çalışacağız, yatırımlarımızı yapacağız” dedi.
Başbakan Erdoğan, AKP Altındağ İlçe Kongresi’nde konuştu. Erdoğan, aynı zamanda açılışını yaptığı Karapürçek Kongre ve Spor Salonu’ndaki Altındağ İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, Altındağ ilçesinin Ankara ve Türkiye için önemine değindi.

Altındağ’ın Ankara’nın ilk yerleşim olduğunu anımsatan Erdoğan, Altındağ tarihinin Türkiye’nin modernleşme tarihi olduğunu söyledi. Başbakan Erdoğan, Altındağ’ın geçmiş yönetimler tarafından ihmal edildiğini ve gecekondularla beraber kendi kaderine terk edildiğini belirten Erdoğan, artık Altındağ’ın dertleri, meseleleri dağ haline gelen bir metropol ilçesi olmaktan kurtulup modern başkente yakışır bir ilçe haline geldiğini kaydetti.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: