KÜÇÜK ESNAFA MÜJDE

Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Küçük Esnaf ve Kobi’leri İlgilendiren İki Ayrı Projenin Çalışmalarının Tamamlandığını Duyurdu.
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, küçük esnaf ve KOBİ’leri ilgilendiren iki ayrı projenin çalışmalarının tamamlandığını duyurdu. Çağlayan, esnaf ve sanatkarlara yönelik sıfır faizli kredi verilmesine ilişkin çalışmaların bittiğini ve önümüzdeki hafta içerisinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte açıklayacaklarını duyurdu. Çağlayan; “Bu konuda KOSGEB’e talimat verdim. Elimizde kalan kaynağımız neyse onu son damlasına kadar kullanmaya çalışıyoruz” dedi.
TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile bağlı kuruluşların ve Rekabet Kurulu Başkanlığı’nın 2009 Mali Yılı Bütçe görüşmeleri tamamlanarak kabul edildi.

Plan Bütçe Komisyonu’nda soruları yanıtlayan Bakan Çağlayan, küçük esnaf ve KOBİ’leri ilgilendiren iki ayrı projenin çalışmalarının tamamlandığını duyurdu.

-ESNAF İÇİN “DESTEKLEME PAKETİ PROJESİ” GELİYOR

Bakan Çağlayan, küçük esnaf ve KOBİ’lere yönelik iki ayrı proje üzerinde yapılan çalışmaların tamamlandığını belirterek, “Hükümet Programı ve Eylem Planı çerçevesinde bakanlığımızca hazırlanan “Esnaf ve Sanatkarlar Değişim, Dönüşüm Destek (3D) Stratejisi Belgesi Eylem Planı’ çalışmalarımız tamamlanmış olup önümüzdeki günlerde Ekonomi Koordinasyon Kurulu ve Bakanlar Kurulu’na sunulacak” dedi.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: