SESLİ SOHBET HAZIRLIKLARIMIZ ORADA (İMRALI) SESLİ SOHBET SÜRÜYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İmralı adasında tutuklu bulunan terör örgütü elebaşının yanına başka mahkumların gönderileceğine ilişkin haberlerle ilgili, ”Hazırlıklarımız orada sürüyor. Oraya gitmesi gereken mahkumlar olursa, tabii ki onları oraya göndereceğiz. Şu anda orada hazırlıklar devam ediyor” dedi.
Erdoğan, Norveç Veliaht Prensi Haakon sesli sohbet ile düzenledikleri ortak basın toplantısının ardından, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Başbakan Erdoğan, hazırlıkları süren ekonomik paketin neleri içerdiğinin sorulması üzerine, ”Açıkladığımda sesli sohbet öğreneceksiniz”, ”haftaya mı kaldı?” sorusu üzerine de ”Bugün daha salı, haftaya daha çok var” dedi.

”Adalet Bakanı’nın açıklamaları olmuştu. İmralı’daki terör örgütü elebaşının yanına bir kaç mahkumun daha nakledilmesi ile ilgili olarak bir kararlılık var mı? Başka mahkum nakli düşünülüyor mu?” sorusuna, Erdoğan, ”arkadaşlar hazırlıklarımız orada sürüyor. Oraya gitmesi gereken mahkumlar seslisohbet olursa, tabii ki onları oraya göndereceğiz. Şu anda orada hazırlıklar devam ediyor” karşılığını verdi.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: