BU NASIL VAHŞET

Bornova’da İflas Edip Berber Dükkanını Kapatan M.ş. Birlikte Yaşadığı, 13 Yaşındaki Yeğeni Abdullah Akagündüz’ün Boğazını Kesip, Ablası Naime Akagündüz’ün de Başını Gövdesinden Ayırdıktan Sonra Vücudunu 130 Parçaya Ayırarak Öldürdü.
Bornova´da iflas edip berber dükkanını kapatan M.Ş. birlikte yaşadığı, 13 yaşındaki yeğeni Abdullah Akagündüz´ün boğazını kesip, ablası Naime Akagündüz´ün de başını gövdesinden ayırdıktan sonra vücudunu 130 parçaya ayırarak öldürdü.
Salih İşgören Polis Karakoluna´a giden 26 yaşındaki M.Ş., girişte müracaat bölümündeki bir sandalyeye oturdu. Gözlerini bir noktaya dikip, hiç konuşmadan polislerin yanında bir süre oturan, sağır ve dilsiz sanılarak kendisine uzatılan not kağıdına, korkunç cinayeti işlediği evin adresini yazdı, cebinden çıkardığı ev anahtarını uzattı. Israrlı sorulara yanıt vermemesi üzerine polis ekipleri, şüphelenip, M.Ş.´yi de yanlarına alarak kağıda yazdığı adrese gitti. Komşularıyla yüzleştirilen M.Ş.´nin ablası Naime Akagündüz´ün aynı apartmanda oturduğunun belirlenmesinin ardından, daireye çıkan ekipler kapıyı açmasını istedi. Tepki vermeyen M.Ş. merdivenlere oturdu. Bunun üzerine polis ekibi, kilitli olmayan, sadece çekilerek kapatılan kapıyı anahtarla açtı. Daireye girildiğinde dehşet veren manzara ile karşılaşıldı.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: