LAZERLE 30 DAKİKADA 30 YAŞ GENÇLEŞME MÜJDESİ

Amerika’dan getirilen bir lazer makinesi ile tedavi olup, 30 dakikada 30 yaş gençleşebilmek artık mümkün.
Bursa’da 10 yıldan beri güzelleşme konusunda faaliyetin gösteren Estem Estetik Güzellik ve Lazer Merkezi tarafından Amerika’dan getirilen bir lazer cihazı ile 30 dakikada 30 yaş gençleşme imkânı sunuluyor.

Türkiye’de ilk kez burada kullanılan ‘Cilt yenileme ve cilt gençleştirmede lazer teknolojileri’ konusunda geliştirilen son model cihazla cildin durumuna göre en az 10 olmak üzere 30 yaşına kadar genç görünme imkânı veriliyor.
Estem Estetik Güzellik ve Lazer Merkezi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Erhan Şafak, lazer teknolojilerini son yıllarda tıpta sıkça kullanılmaya başlandığını hatırlatarak, “Bu konuda iki yöntem uygulanır. Biri Mikro Lazer Peeling’dir. Bu yöntem lazer sistemi kullanılarak yapılan cilt soyma işlemidir. Bu yöntem 20-30 dakika sürer 3 ila 7 gün arasında kızarıklık oluşur, ancak daha sonra bu geçer. İkinci yöntem ise Profraksiyonel lazer’dir. Bunda ise cilt yüzeyine belirli aralıklarla ince tüneller açılır. İşlem 45-60 dakika sürer.” dedi.

Amerika’dan getirdikleri cihazın Türkiye’de ilk kez kendi merkezlerinde kullanıldığının altını çizen Dr. Erhan Şafak, sözlerini; “Bu cihaz şuanda Türkiye’de 150 bin dolar civarında. Bu cihazla yaklaşık 30 yaş gençleşmenin bedeli ise bin 500 ila 2 bin YTL arasında değişiyor.” şeklinde noktaladı.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: