sesli site müşterileride bir acayipleşti

Yahu arkadaşlar bu müşterileride gerçekten anlamak çok zor. Adam birşey istiycen bin dereden su getiriyor anlatırken neden bir panelci ile görüşürken bir sürü yalan söyledikten sonra gerçek isteginizi söylüyorsunuz. Direk ben sesli muhabbet sitesi açtırmak istiyorum demek yerine.

Geçen bir arkadaşlar görüşüyorum bir panelci ile çalışıyor aracılık yapıyor yani bir panelciye site açtırıp size daha çok para aracılık parası koyarak satıyor. Ancak anlaşmalı oldugu panelciden ayrılıp bizim ekibimize geçmek istiyormuş Bu olayı direk gelip ben sizle çalışmak istiyorum yerine.

Bakın benim panelim nasıl ben şöyle kurdum bana panel dosyası verirmisin gibilerinden saçmalamaya başladı büyük ihtimalle o arakdaşta okuyacaktır bu yazıyı bu işlerde dürüstlük önemlidir bizim için biz her ürlü fikre açıgız her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırız. Ne istiyorsanız onun en iyisini vermeye çalışırız sizlere. Neden? Çünki bizim işimiz bu bunun için bir ekiple degişmeli olarak gece gündüz demeden pc başındayız. Sizden tek istedigimiz dürüs olmanız. Bu konuyuda yazma geregi duydum umarım beni anlamışsınızdır.

CaCaLaPanel’den sevgilerle….

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: