Sesli sohbet reklamları,nasıl user çekilir

Arkadaşlar sesli sohbet sitesi sahibi olan bir çok arkadaşımız bilindigi üzere reklam yapma çabasında nasıl siteme user çekebilirim çabasında yıllardır aynı şey her site açan için mevcud.

Benim size her zaman söyledigim gibi siteniz googlede sesli sohbet yazıldıgında ilk sayfada çıkmadıgı sürece olmaz diyorum ve hala diyorum ancak şimdilerde size alternatif bir reklam şekli getirdim ancak yine altını çiziyorum sitenize user istiyorsanız gelip bize SEO yaptırtmak zorundasınız yoksa sitenize girdiginizde 5 user 10 user görmeye devam edeceksiniz.

Şimdiki sıradaki yöntem bir televizyon programında sitenizin isminizin geçmesi. Evet dogru duydunuz bu denenmiş ve işe yaramış bir taktikdir ancak iyi bir kanalda ve iyi bir programda sitenizin ismini göstermelisiniz. Örnegin beyaz show, yada disco kralı gibi bir programda sitenizin ismini bir kartona yazar kameralardan birine 2 saniye gibi bir süre o kartonu gösterebilirseniz sitenizi tutmak çok zor olacaktır anında binlerce giriş alacaksınızdır buda yeni bir taktiktir. Ancak iyi bir çaba ve başarı gösterilmedigi sürece geçici bir user saglar sonrasında yine sonu hüsran olacaktır. Her zaman söyledigim gibi siteniz googlede ilk sayfada çıkmalı eger sitenizi doldurmak isteiyorsanız buda bizden geçiyor tabiki. Detaylı bilgi için msn: info@cacalapanel.com

Etiketler: , ,

Yorum Yok to “Sesli sohbet reklamları,nasıl user çekilir”

  1. Burak Says:

    beyaz show a cıkabilsem com lu site alır googleyede rekam veririm saten : :biggrin:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: