sesli odaları sesli chat oda odası sesli

Sesli odaları , sesli chat odaları  user sayısı hakkında bir yazı olacak arkadaşlar. Her yazımda sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi verdiginiz her kuruşun karşılıgını seçtiginiz panelciden oda fiyatı soruyorsunuz.  Adam diyorki bir oda 25 ytl dige panelciye gidiyorsunuz adam diyorki 30 ytl bakıyorsun arada 5 ytl fark oynuyor 25 ytl olanı düşünüyorsunuz ama sonra diyorsunuzki bir kaç panelciye gidip biraz daha sesli chat odası fiyatı soralarım sesli odalar ne kadarmış daha ucuzu varmıymış ögrenelim diyorsunuz. Bir başka paneciye gittiginizde (Zaten her taraf ben panelciyim diyen ancak bir halt bilmeyen hatta çogu parayı verdiginizde ortadan kaybolan adamlarla dolu) Neyse panelciye gittiginizde size diyorki oda 15 ytl hemen seviniyorsunuz heh buldum diyorsunuz bak pazarlık yaptım ucuzunu buldum diyor kendinizi kurnaz akıllı sanıyorsunuz. Adama parayı gönderiyorsunuz ya o adam parayı aldıktan sonra gidiyor sizde agzınız açık seyrediyorsunuz. Yada adam size siteyi kuruyor odayı açıyor ancak odaya 20 kişi girdiginde diger 21. adam odaya giremiyor yada kamerayı açamıyor. İşte buda sizin kendinizi kurnaz zannedip gidip en ucuzu almanızdan kaynaklanıyor. Bu işi yapacaksanız paraya kıyacaksınız. Parasız bu iş olmaz kafanıza sokun artık bunu bilgilenin biraz yüzlerce yazı yazdım sizlerin bilgilenmesi için artık aynı hatalara düşmeyin yapmayın şunu kardeşim yav oda fiyatları devamlı olarak degişmektedir.

Şuan bizim bir oda için verdigimiz user sayısı 75 ve full webcam açılabilecek durumdadır. Fiyatıda 20 ytl idi ancak almalak yine artışa gidince 25 ytl oldu isterseniz gidin araştırın daha ucuzunu bulursunuz ama odaya 30 kişi girer kimse cam açamaz vs verdiginiz parayla arkadaşlarınıza rezil olursunuz bizden söylemesi.

ÖNEMLİ: İster bizden alın ister almayın ama gelin bize sorun ne yapmanız gerektigini msn adresimiz:      info@cacalapanel.com          ekleyebiliriniz

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: