Okey sitesi kurmak okey sitesi açmak

Okey sitesi açmak isteyen arkadaşlar dikatlice okusunlar lütfen okey sitesi kurmak isteyen biri ilk önce açıyor gooleyi ve aklına ne gelirse yazıyor örnegin okey oyunu, bedava okey, okey oynamak  gibi kelimeler yazıyor karşısına çıkan siteler hep boş yere açılmış boş yere kelime kasılmış siteler oluyor şimdi bir okey sitesi açtırmak ve sahibi olmak istiyorsanız.

Okey sitesini gelip bizden özel bir tasarım ve sadece dünyada bir ilk sited olmasını istiyorsanız bize kodlattırmanız gerekiyor ancak bu işlem oldukça meşakatli ve pahalıdır 1000 ytl den 5000 ytl ye kadar degişmektedir ancak bu aptıgımız okey oyunu dünye üzerinde sadece sizde var olacak birşeydir.

İkinci yöntem ise bir siteye hazır bir okey oyunu alıp kurmaktır bu ise daha ucuz ve kısa yollu birşeydir bununda ücreti 750 ile 3000 ytl arasında degişmektedir ayrıca aynı gün içinde kurulumunu yapabiliyoruz. Bu işi profesyonel olarak düşünüyorsanı tabiki gelin konuşalım anlaşalım ve size özelbir okey oyunu kodlayalım derim ancak bu işi arkadaşlarınızla takılmak eglenmek için yapmak istiyorsanız hiç gerek yok düzgün fiyata uygun birşeyler yaparız. Bir diger konu ise okey sitelerinin iyi gelirleridir bir okey sitesi açtıracaksanız çok iyi gelirler adsense gelirlerinide beraberinde getirirsiniz. Başarılar diliyorum okey sitesi açtırmak isteyenler    info@cacalapanel.com adresini ekleyebilirler.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: