bekir soyocak çorum mhp başkan adayı

Velipaşa Konağı’nda kahvaltılı basın toplantısı düzenleyen mhp Çorum Belediye Başkanı adayı Bekir Soyocak, projeleri hakkında basına geniş bilgi verdi. Toplantıya Bekir Soyocak ile birlikte İl Başkanı Hüseyin Esenyel, Merkez İlçe Başkanı Talat Kutsal, Kadın Kolları Başkanı Adalet Avcı ile basın mensupları katıldı.

 

Belediye Başkanı olması halinde gerçekleştireceği projeler hakkında bilgi veren Bekir Soyocak, başkanlıkta ilk kuralının halkın işine yarayan ve halkın sıkıntılarını giderecek projeleri hayata geçirmek olacağını belirterek, “Çorum için 19 proje hazırladık. Kapımız halkımıza açık olacak, halkımızın sıkıntılarını kendi sıkıntılarımız olarak göreceğiz ve anında çözüm yolları bulacağız. Biz büyük bir aileyiz. Çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz” diye konuştu.

YENİ BİR ÇORUM İNŞA EDECEĞİZ
Çorum’a birbiri ile bağlantılı yeni bir Çorum inşa edeceklerini ifade eden mhp Belediye Başkanı aday adayı Bekir Soyocak, “Bazı illerde yapılan eski kent yeni kent uygulamasını Çorum’da yapacağız. Geleceği düşünmeyen yöneticiler başarılı olamaz, biz bugün için değil, gelecekte torunlarımızı rahat yaşatacak şehir planı hazırlıyoruz. Yeni Çorum’da daha gelişime açık, modern bir kent planı uygulayacağız” dedi.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: