enver erdem elazığ mhp başkan adayı

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ il ve ilçe belediye başkan adayları bugün düzenlenen törenle kamuoyuna tanıtıldı.

Ahmet Aytar Spor Salonunda gerçekleştirilen törende Demokrat Partiden istifa eden İl Genel meclis üyesi Aytunç Sunguroğlu Belediye Meclis üyesi Kahraman Doğan ve Yurtbaşı eski Belediye Başkanı Mustafa Deniz MHP’ye katıldı.

MHP Elazığ eski milletvekili Mustafa Gül ve birçok partilinin katıldığı toplantıda MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Enver Erdem Ağın belediye Başkan adayı Mehmet Çelenk Arıcak Belediye Başkan adayı Mustafa Deniz Baskil Belediye Başkan adayı Reşat Tuğrul Kovancılar Belediye Başkan adayı Halis Ulucan ve Keban belediye başkan adayı Ramazan Çelik kürsüye davet edilerek partilileri selamladı.

Tanıtım töreninin ardından konuşması için kürsüye davet edilen MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Enver Erdem büyük coşkuyla karşılandı.

Erdem yaptığı konuşmada Elazığ’ın 15 yıl aradan sonra yeniden harekete geçeceğini ve Türkiye’nin marka şehri olacağını belirterek: “Güzel Elazığımıza ve siz değerli hemşehrilerimize hizmet için çıktığımız bu yolda Allah bizi ve bize destek verenleri mahçup etmesin.” dedi.

Erdem şöyle konuştu: “29 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde önce Allah’ın izni sonra da siz ülküdaşlarım ve aziz hemşehrilerimin desteğiyle partimizin adayı olarak karşınızdayım.

Öncelikle bizlere bugünü yaşatan Yüce Allah’a sonsuz şükrediyorum.

Onurlu ve bir o kadar da zorlu görevi bizlere güvenerek omuzlarımıza yükleyen başta Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere Genel Sekreterimiz Sayın Cihan Paçacı Genel Başkan Yardımcılarımız il ilçe ve tüm teşkilatlarımıza ve değerli büyüklerimize de şükranlarımızı sunuyorum.

Önce Allah’a sonra da sizlere mahçup olmamak için çıktığımız bu yolda memleketimize hizmet etmenin heyecan ve gururunu taşıyorum.

Bu onurlu mücadeleyi siz partimizin değerli mensupları ile kazanacağımıza yürekten inanıyorum.
Elazığ 15 yıl sonra yeniden Harekete geçecek yeniden inşa edilecek Türkiye’nin marka şehri olacaktır.

Sayın Başkanım Değerli ülküdaşlarım
Uzun yıllar ülkemizin çeşitli yörelerinde kaymakamlık ve vali yardımcılıkları görevlerini yürüttükten sonra kendi memleketimde mensubu olmakla gurur duyduğum bu şehirde Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinde bulundum.

Bu görevi ifa ederken Elazığ için il genelinde elimden gelen tüm çaba ve gayretleri gösterdim.

Bu vefalı ve mert şehrim için yapılan her hizmete katkı sağladıkça hizmet isteğim daha da çok arttı.

Çoğu zaman gündüzler yetmedi gece sabahlara kadar da çalıştığımız oldu.

Görevdeyken bu şehrin aziz ve değerli insanlarına su ulaştırmak yol açmak onların gülen yüzlerinde bir tebessüm olmak en büyük mutluluklarımın başında geldi.

Biz hizmet ederken insanlarımızın nereli neci olduğuna bakmadık insanımız bizim canımız dedik en güzel hizmeti vermenin gayretinde olduk.

Ancak biz bu duygularla hizmet ederken yaptığımız çalışmalar Türkiye’de örnek gösterilirken sırf siyasi emellerle bizleri Elazığ’a hizmet etme görevinden uzaklaştırdılar.

Evet ben bu ülkenin her karışına hizmet götürmekle köylerimizi kalkındırmakla şehrimizi çağdaş bir yapıya kavuşturmakla gurur duyuyorum.

Çok kıymetli dava arkadaşlarım
Elazığ’da hizmet yapmanın azizliğini bildiğim için memleketimde gönül verdiğim Türk-İslam Ülküsünün lisanı olan partimiz Milliyetçi Hareket Partisinde siyaset yapmak üzere Malatya Vali Yardımcılığı görevinden istifa ederek aranıza geldim.

Amacımız Türk milliyetçiliğinin kalesi olan Elazığ’ı yeniden fethederek ülkücü kadrolarla Elazığ’a hizmet etmektir.

Elazığ’ı inşallah 15 yıl aradan sonra harekete geçireceğiz.

Doğuda terörün kol gezdiği şu günlerde Elazığ’da Milliyetçi Hareket Partisinin Elazığ Belediyesini ve ilçe belediyelerini alması büyük bir anlam ifade etmektedir.

Niyetimiz sadece partimizin belediyeleri alması değil MHP’li kadrolarla Elazığlı hemşehrilerimize en güzel hizmetleri sunmaktır.
Amacımız bürokraside edindiğim tecrübelerle önümüzdeki günlerde kamuoyuna sunacağımız projelerle birlikte siz değerli ülküdaşlarımıza ve hemşehrilerimize yaşanabilir modern bir kent yaşamı sunmaktır.

Bizi bu mücadelede sürekli olarak gece gündüz yalnız bırakmayan ülküdaşlarımıza ve Elazığlı hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum.

Başbuğumuz rahmetli Alparslan Türkeş’in fikirleri ve aziz hatırası Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin dik duruşu politik ahlakı ve Türk İslam ülkümüzün edep ahlak gelenek metotlarıyla Elazığ’da önemli hizmetler yapacağı inancındayım.
Elazığ’da önemli hizmetler yapılacağı inancındayım.

Elazığ’da son yıllarda kültürel belediyeciliği Elazığ’da uygulayacağız.

Göç alan Elazığ’da şehrimize gelen insanların bizlerle entegrasyonunu sağlamak amacıyla önemli gayretimiz olacak.
Değerli genç hemşehrilerimizin işsizlikten dolayı var olan yaralarını onlara iş alanları sunarak çözeceğiz.

Her vatandaşımız istediği zaman telefonumuza ulaşacak ve bizler hemşehrilerimizin acılarında onların yanında olacağız.

İlçe ve beldelerimizin sorunlarının çözülmesi için parti ayrımı yapmadan ilçe ve beldelerimize belediye olarak destek sunacağız.
Yetimin hakkını devletin malını gözümüzden sakınıp israf yapmayacak ve yolsuzluklara müsaade etmeyeceğiz.

Açık şeffaf üretken hesap verebilen belediyecilik anlayışıyla hizmet edecek şehrimizdeki belediyecilik anlaşyışıyla tüm Türkiye’ye örnek olacağız.

Teşkilatımızla sivil toplum örgütleri ve kamu kuruluşlarıyla uyumlu halkımızın her kesimiyle ortak akılla belediyeyi idare edeceğiz.
Amacımız önce hakka sonra halka hizmettir.

Bu amaçla yola çıktık.

Gayesi bu olanın kimseden korkusu veremeyeceği hesabı olmaz. Amacı hak ve zhalk olanın yanında önce hak sonrada halk olur.
Güzel Elazığımıza ve siz değerli hemşehrilerimize hizmet için çıktığımız bu yolda Allah bizi ve bize destek verenleri mahçup etmesin.
29 Mart tarihine kadar sokak sokak ev ev dolaşarak verdiğimiz mücadeleyi anlatacağız.

Bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum.
Allaha emanet olun Gazamız mübarek ülkümüz muzaffer olsun

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: