Evren Kuşçuğlu CHP Düzce Belediye Başkan Adayı

VATANDAŞIN DERDİNE ÇARE OLACAĞIZ
CHP belediye başkan adayı Evren Kuşçuğlu, CHP İl başkanı Zekariya Tozan, parti yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları’nın seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

 

CHP’nin genç belediye başkan adayı ve beraberindekiler işyeri, kahvene, sivil kitle örgütleri, kurum ve kuruluşların yanı sıra ev ziyaretlerini de sürdürüyor.

Evren Kuşçuoğlu, partililer ile birlikte Kiremitocağı’nda bulunan prefabriklerde yaşayan aileleri de ziyaret ederek, dertlerini dinleyip, projelerini anlattılar.

Vatandaşlar ziyaret’te prefabrik yaşamanın zorluğunu dile getirip kendilerine ucuz ev yapılmasını talep ettiler. Vatandaşlar ayrıca işsizliğe çare bulunmasını da isteyerek, ekonomik sıkıntının altından iyice ezildiklerini dile getirdiler.

CHP adayı Evren Kuşçuoğlu Kiremitocağı ve diğer prefabrikler de yaşayan insanlara partilerinin her zaman sahip çıktığını vurgulayarak, bundan böyle de hep yanlarında olacaklarını ifade etti. Kuşçuoğlu, ev sorunu olan vatandaşların sıcak yuvaya kavuşturmak için projeleri olduğunu da bildirdi.

CHP adayı Evren Kuşçuoğlu göreve geldiklerinde ilk olarak işsizliğe çare olmak için de meslek edindirme kurslarına ağırlık vereceklerini ifade ederek.” Düzce belediyesi Organize Sanayi Bölgesi yönetiminde yer almaktadır. Biz yetişmiş insanlarımız için fabrikalarla masaya oturup istihdam talebinde bulunacağız!” dedi.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: