Fehmi alaydın akp bitlis belediye başkan adayı

1966 doğumlu olan Fehmi Alaydın, ilk, orta ve lise öğrenimini Bitlis’te tamamladı. Anadolu Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde İnşaat Mühendisi olarak mezun olan Alaydın,2008 yılında aynı üniversitenin Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Bir müddet serbest mühendislik ve müteahhitlik yaptı.
 
 1999-2005 yılları arasında İstanbul-Zeytinburnu Belediyesi’nde Başkan Danışmanı olarak görev aldı. İlçenin tüm alt yapı ve üst yapı projelerinde koordinatörlük görevi ve büyük şehirle ilgili tüm koordinasyonu sağladı

 

 

 

    Bununla birlikte belediyenin sosyal projelerinin tümünde rol adlı. Kendi isteğiyle 2005 yılı sonunda Başkan Danışmanlığı görevinden ayrılarak,2006–2008 yılları arasında müteahhitlik ve profesyonel yöneticilik yaptı.

 

 İş hayatı ve sosyal sorumluluk projeleri bağlamında İstanbul-Zeytinburnu Genç İş Adamları Derneği Kurucu Başkan Yardımcılığı, merkez Efendi Kültür Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyeliği, Bitlis Genç İş Adamları Derneği Kurucu Başkan Yardımcılığı gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı.

 


 Aktif siyaset hayatında Fazilet Partisi’nin İstanbul/Zeytinburnu ilçesi Kurucu Başkan Yardımcılığı 2002–2007 Ak Parti İlçe kurucu Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde yer aldı.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: