Mehmet keleş akp düzce belediye başkan adayı

Düzce Belediye Başkanı Mehmet keleş,aday adaylığı sürecinde seçimlere bağımsız olarak girip girmeme konusunda bir karar vermediğini söyledi.

Keleş, düzenlediği basın toplantısında Düzce Belediye Başkanlığı için aday adaylığı süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Belediye Başkanı Mehmet keleş 1.5 aylık seçim çalışmalarının ardından belediyedeki görevinin başına döndü. akpartitarafından belediye başkan adayı olarak gösterilmeyen Keleş’in bilmece gibi basın açıklaması kafaları karıştırdı.

Siyasetin zor, yorucu ve bir o kadar da sürprizlere açık bir yolculuk olduğunu kaydeden Keleş, “Hizmetimi sürdürmek ve icraatlarımı tamamlamak için gerekli gördüğüm bir dönem daha belediye başkanlığı yapma arzu ve inancım her an değişebileceğini düşündüğümüz mevcut durumda sekteye uğramıştır. Mahkeme kadıya mülk değildir, bunu elbette biliyorum. Bu dünyanın sultan süleyman bile kalmayacağını da biliyorum. Ancak unutmamak gerekir ki, 29 Mart seçimleri sonuçlanıncaya kadar Düzce Belediye Başkanı Mehmet keleş tir.” dedi.

Önümüzdeki dönemde Düzce Belediye Başkanı’nın yenilenip yenilenmeyeceğini siyasi sürecin belirleyeceğini belirten Keleş, “Kararımı, büyüklerimizin ellerinden öperken, çocuklarımızın gözlerinin içine bakarken alacağım ve sadece vicdanımdan izin isteyerek açıklayacağım.” dedi. Keleş, şöyle konuştu: “Vicdanım bana aklımın ve gönlümün ikna olacağı kararı aldıracak, bu karar da kişisel ihtirasların ve menfaat beklentisinin çok dışında ve ötesinde Düzce’nin ve Düzceliler’in geleceği için hayırlı bir karar olacaktır. Kırgın, üzgün, dargın ya da küskün değilim. Biz halka ve ülkemize hizmet yoluna siyaseti çirkinleştirmek için değil Düzce’yi güzelleştirmek için çıktık.”

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: