mustafa ramazan bolu mhp başkan adayı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu Belediye Başkan adayı Mustafa Ramazan, Bolu için kazanım olabilecek projeleri tespit ettiklerini söyledi.
MHP Bolu Belediye Başkan Adayı Mustafa Ramazan, proje ekibiyle birlikte Bolu için düşündükleri projeleri uygulama safhasına geçirdiklerini belirterek, “Meclis üyesi arkadaşlarımla bütün Bolu’yu tarıyoruz. İlk olarak Bolu Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaları bizzat giderek yerinde görüyoruz. Mahalleleri dolaşarak sorun tespiti yapıyoruz. Bolu için kazanım olabilecek tespitler yapmaya çalışıyoruz” dedi.
Toplantılar yaparak çalışmaları geliştirdiklerini ifade eden Mustafa Ramazan, kendi web sitesini kurduğunu buradan da projeleri ve çalışmaları ile ilgili bilgileri aktarma fırsatı bulduğunu ifade etti. Ramazan, “Vatandaşlarımıza ulaşmak için şahsi tanıtım çalışmalarımda var. Yılbaşı nedeniyle 10 bin adet mektup yazdım. Bu mektupları vatandaşlarımızın posta kutularına dağıttık. Bu çalışmayı ileriki günlerde adet sayısı daha fazla artırarak devam edeceğiz. Bunun yanında kendi çalışmalarımın olduğu http://www.mustafarazaman.com adlı bir web sitesi açtım” diye konuştu.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: