Sait Börekçi CHP Çorum Belediye Başkan Adayı

1967 yılında Çorum’da dünyaya gelen Sait Börekci, öğrenimin ardından çok genç yaşta iş hayatına atılarak başarılı bir süreç yaşadı. Çekirdekten yetişme esnaflık geleneğini tüm değerleri ile yaşatan Börekci, askerlik görevini yerine getirdikten sonra mücevherat sektörüne girdi. İlimizin en seçkin isimlerinden biri olarak bu alandaki başarısını 2005 yılında Antalya’ya da taşıdı. Altınbaş firması bayisi olan Börekci, kısa sürede ayakkabı ve mücevherat alanındaki mağazalarının sayısını on ikiye yükseltti. Antalya’da Markalar zincirine Vakko’yu da ekleyen Sait Börekci, diğer yandan inşaat alanında yatırımlar yaptı.

Gündeme getirdiği projelerle yurt çapında adından söz edilir hale gelen Börekci, uluslararası alanda faaliyet gösteren inşaat firmalarına da sahiptir.

Yüzlerce insanın çalıştığı Hitit Group´la Çorumluya istihdam olanağı sağlayan Börekci, toplum yararına düzenlenen kültürel, sosyal ve sportif pek çok organizasyona maddi manevi destekte bulunarak kamuoyunun takdir ve sevgisini kazandı.

Sıcakkanlılığı, iş disiplini, çalışma azmi ve isabetli kararları ile başarıdan başarıya koşan Sait Börekci, şirketlerindeki yönetimlerini profesyonel yöneticilere emanet ederek, bu alanda da sektörel doğrulara imza attı. Sait Börekci, doğup büyüdüğü memleketi Çorum’a daha çok hizmet amacı ile babasının ve gençliğinin partisi CHP´den Belediye Başkan Adayı oldu..

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: