Şevket Aksöz CHP Burdur Belediye Başkan Adayı

CHP il binasında yapılan geniş katılımlı aday açıklamasında CHP’nin Burdur Belediye Başkan Adayının Şevket Aksöz olduğu açıklandı.

CHP İl Başkanı İsmail Erkaya, “İki yiğit arkadaşımız bu göreve talip olmuştu. Bu arkadaşlarımızdan bir tanesi genel merkezimiz tarafından tercih edildi. Adayımız Şevket Aksöz Burdur CHP Belediye Başkan adayı olarak belirlendi.”dedi.
Genel politika ve Ergenekon soruşturması konularına da değinen Erkaya, At izi it izine karıştırılıyor. Bu devleti savunan askerlerimiz hukukun üstünlüğünü, savunan hukukçularımız layık oldukları için sindirmeye çalışıyorlar. Susmayacağız.” ifadelerine yer verdi.

Isparta Milletvekili Mevlüt Coşkuner, “Burdur’da cumhuriyet ve demokrasiyi konuşmak bize düşmez. Burası bu değerlerin mihenk taşlarından.”dedi.
Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan; “Üreticimiz, esnafımız perişan. Şefte yapmadan kepenk kapatılıyor. Ülkemizde yolsuzluk, yoksulluk, işsizliğin arttığı ortamda seçime gidiyoruz. Bu seçim bu iktidara dur deme seçimi olacak, kömür verip ömür bitiriyorlar. Bunun hesabını sandıkta soracağız. Sandıklarımıza sahip çıkacağız.”dedi.
Şevket Aksöz; “29 Martta Burdur’u mutluluğa kavuşturacak kadro burada. Belediyede yalnız yol, su gibi işlerle değil, halkın mutluluğu için çalışacağız. Bu mutluluk alanı çok geniş, ufkumuz çok geniş.”dedi.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: