Ziya Boyacıoğlu Dp Burdur Belediye Başkan Adayı

Boyacıoğlu’nun iyi bir Belediye Başkanı olacağına inanıyoruz

Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Boyacıoğlu’nun DP Belediye Başkanlığı’na aday olmasının ardından boşalan başkanlık koltuğuna DP Yönetim Kurulu Üyesi Harun Şenses seçildi. Aktif olarak 2003 yılından bu yana Demokrat Parti içerisinde çalışan, gönül bağı ise geçmiş yıllara dayanan Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı Şenses, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Demokrat Parti’nin çok eski yıllara dayanan köklü bir parti olduğunu belirten Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı Şenses, “Bizim bunları sürekli dile getirmiş olmamız çok köklü bir parti olduğumuzu ve Türkiye’ye yön veren bir yapıya sahip olmamızdan kaynaklanıyor. Birçok yapının yükselmesinde Demokrat Parti hep öncü oldu. Halkıyla iç içe oldu ve Türkiye’yi dışarda en üst seviyelerde temsil etmeğe çalıştı” dedi.
Demokrat Parti’nin bir tabanın olduğunu ve Demokrat Parti ile gönül birliği yapanların olduğunu aktaran DP Merkez İlçe Başkanı Şenses, “Gelişmişliğine, sanayileşmişliğine, ekonomisine katkıda bulunan yüzlerce insan var. Şimdiki partilerin hep tabanlarına bakarsanız, hep Demokrat Parti’den gelmektedirler. Biz de bu seçimlerde yine iddialı bir şekilde Belediye Başkan Adayımız Ziya Boyacıoğlu’nu çıkardık. Sonuna kadarda Belediye Başkan Adayımızı seçtirmek için mücadele edeceğiz. En güzel, en teknik ve insanların yararlanabileceği yatırımlar yapmaya çalışacağız. Örneğin bir otogar yapılıyor, bir daha ne zaman yapılabilir veya bir pazar yeri yapılıyor. Bir daha ne zaman yapılabilir. Bunların yeniden yapılması çok uzun yıllar alır. Bu yüzden bunların doğru ve düzgün yapabilmek lazım. Bunları doğru yapabilmek için de teknik kadroyla veya vatandaşla bunları paylaşmanız lazım. Belediye Başkanı olunduğu vakit halkla ilişkiler hiç koparılmamalı. Hele Burdur gibi bir şehirde hiç koparılmaması lazım. Neticede bu Burdurlunun parası ile yapılıyor. Yani bu seçimlerde yapılan gezileri beş yıllık zaman zarfında yapılabilir. Mevcut adayımız bu sorunların hepsinin üzerine giderek halkla bütünleşecektir” dedi.
DP Belediye Başkan Adayı Ziya Boyacıoğlu’nun siyasete hiç yabancı olmadığını dile getiren Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı Şenses, “Hizmet işlerinin halkla iç içe daha güzel olacağının farkında. Bunları kendi atalarından da görmüş. Bir amcası bir dönem milletvekilliği yapmış, diğer bir amcası il başkanlığını görevini yürütmüş. Babası eski Ticaret Odası Başkanı. Bu görev ve sorumlulukların içerisinde bulunan vatandaşları evladı, yiğeni. Burdur da Demokrat Parti Gençlik Kollarını kurdu ve şu güne kadar da Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. Ziya Boyacıoğlu’nun iyi bir Belediye Başkanı olacağına kesin gözüyle bakıyoruz

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: