ali kara giresun mhp başkan adayı

Ülkemiz 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan Genel Mahalli İdareler Seçimine kilitlenmiş iken, Ortadoğu’daki Yahudi İsrail devleti tarafından Filistinli Müslüman kardeşlerimize yapılan çoluk çocuk yaşlı genç demeden Müslüman sivil halk katliamlarını üzüntü ve nefretle kınıyorum. Nerede bir Müslüman var, orada kan var, gözyaşı var acı var çaresizlik var. Ve olayların perde arkasına bakıldığında da nedense aynı ülkeler baş aktör. ABD, İSRAİL ve AB ülkeleri. Zihniyete bakıyorsun yine aynı HAÇLI ZİHNİYETİ ile karşı karşıya kalıyorsun. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz PKK terör örgütüne karşı örgüt yuvalarını vurmak için Sınır Ötesi hareket yapmaya kalktığında Yine aynı devletler sivil halk katliamı yapıyorsunuz diye karşı çıkmışlardı. Ama kahraman MEHMETÇİKLERİMİZ ALLAH’a şükür bir tane sivil halkın burnu dahi kanamadan o şartlarda sınır ötesi harekatı tamamlamışlardır. Şimdi aynı ülkeler İsrail’in bu sivil halkı katliamına karşı neden ayağa kalkıp bir yaptırım uygulamıyorlar. Uygulamıyorlar Çünkü orada öldürülenler Müslüman. Zaman uyanık olma zamanı. CENABİ MEVLAM Filistindeki Müslüman kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun.

Eskipazarımızda da yapılacak olan Mahalli İdareler seçiminde Bildiğiniz gibi Milliyetçi Hareket Partisinden Eskipazar Belediye Başkan adayı olarak seçimlere katılıyorum. Eskipazarımızın güzel insanlarına layık olduğu hizmeti sunmak için sizlerin teveccühüne ihtiyacımızın olduğunu belirtmek istiyorum.Onuda bu güzel insanlarımızın 29 Mart tarihinde MHP nin adayı ALİ KARA’dan esirgemeyeceklerini tahmin ediyorum. Çünkü artık ESKİPAZARIMIZIN kaybedecek bir günü dahi kalmamıştır. Ne yazık ki Eskipazarımız açısından çok çok önemi olan Fakültenin bugüne kadar açılamamasını sizler gibi Bizlerde üzüntü ile izledik. Seçildiğimiz takdirde Eskipazarımızı İvedilikle 2600 öğrenci kapasiteli 4 yıllık Spor Akademisine kavuşturacağız. Bu vesile ile Eskipaaraımızın bütün esnaflarının yüzü gülecek. Karabük MHP Belediye Başkan Adayımız bilindiği gibi aynı zamanda bir iş adamıdır. Şu anda 400 kişi çalıştıran ve 2009 yılı sonuna doğru da yapacağı yatırımlarla 2000 kişi çalıştırma hedefinde olduğunu birkaç yerde dile getirmiştir. Eskipazarlı işsizlerimizde buradan nasibini Mutlak surette alacaktır.

Eskipazar Belediyesi İnsanımızın güleryüzle karşılandığı, zaman kaybına sebebiyet vermeden işlerinin görüldüğü, her yönüyle çözüm ve kaliteli hizmete yönelik bir kurum olarak insanımıza hizmet verecektir.

Eskipazarımızın tamamını kucaklayan, hizmetimizin temelinde insana saygı ve sevgiye ön planda tutan, Bütün Mahallelerimize eşit hizmet götürmeyi hedefleyen, Mahalle Muhtarlarımızı da icraatın içine katarak görüşlerine değer veren, Hatta, kim olursa olsun, hangi düşünceye sahip olursa olsun, her Eskipazarlı hak ettiği hizmeti ve desteği tarafımızda görecek şekilde bir yönetim anlayışımız olacaktır. GELİN HEP BERABER 29 MART 2009 TARİHİNDE ESKİPAZARIMIZIN ÖNÜNÜ AÇALIM.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: