Kış Bahçesi Camlama Sistemleri

Kış Bahçesi cam balkon Sistemi, gerek kullanımı gerekse dizaynı ile doğal ortamlar şık ve modernı kapalı yaşam alanlarına   dönüştürmektedir. .Ayriyetten salonunuzda binanızda  dinlenebileceğiniz, çay kahve içebileceğiniz sessiz ve huzurlu bir   ortam yaratır. Kış bahçesi ile özlediğiniz huzur ve mutluluğa Avrupa bahçelerinin estetiğiyle ulaşacaksınız. Sistem,   PVC’nin ısı ve ses yalıtımı, alüminyumun estetik görüntüsü, çeliğin mukavemeti gibi üstün özelliklerini bir araya   getirmiştir . Çelik kafes; içten PVC profiller, dıştan alüminyum profiller ile komple giydirilmekte ve böylece yüksek bir   ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Sürme, katlanır devrilmeli sürme gibi her türlü açılıma uygun hareketli üniteleri ile komple bir   sistemdir.

Sistemin Başlıca Özellikleri

  1. Ortadan geçen mahya kirişi, dıştan elektrostatik kaplamalı alüminyum   profillerle giydirilmiştir
.
  2. Özel olarak geliştirilen makaslar ve çatı bağlantı profilleri sayesinde 5° ile 45°   arası oluşturulabilen   eğimli çatıların saçak kısmı, çatı dikmeleri, alüminyum yağmur deresi ile   örtülmektedir. Böylece   görünüş olarak daha bütünsel bir çözüm sunulmaktadır. ;

   3. Eğimli çatı   örtüsünde genellikle izolasyon camı, PVC ve alüminyum levha profilleri özel EPDM   kauçuk contalar ile   bağlanmakta, ara boşluklarda muhtelif saydam malzemelerin kullanılması   mümkün olmaktadır.

  4.Köşe bağlantılarında, dış köşelerde yağmur iniş borularının yerleştirilmiş olduğu bölüm, geniş bir   alüminyum kapama profili ile kapatılmıştır.

  5. Pencereler, kapılar ve tercihe göre menfez türleri, her   zaman kolonlar arasına yerleştirilebilir.

  6. 6-30 mm arası istenilen genişlikte (daha uzun emniyetli   sıkma vidası ile 50 mm’ye kadar) çift cam   kullanılabilir. Ses yalıtımı sınıf 3’e kadar ısı yalıtımı; DIN   4108’e göre K değeri 1,5 W/m 2K’dır.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: